
Перетворювач напруги Дніпро- 9 12-220В 300Вт (чистая синусоида) EURO-SPORT
- Под заказ
Отправка с 27 апреля 20264 400 ₴
+380 (50) 047-29-75
Менеджер Сайта
- +380 (68) 880-73-76Менеджер Сайта
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Магазин 7к Автозапчастини пропонує широкий асортимент перетворювачів напруги за найнижчими цінами в місті.
Тел менеджера:380992851319
| Загальні характеристики | |
| Виробник | Euro Sport |
| Вхідне підключення | затискачі "крокодил" (до АКБ) |
| Вхідна напруга | 10.5-14 В |
| Вихідна потужність | номінальна - 300 Вт, пікова - 600 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| ККД | 90 % |
| Вихідне підключення | розетка 220 В, USB Type-A |
| Оснащення, функції | |
| Захист | від перегріву, від перевантаження, від підвищеної напруги |
| Індикація | дисплей, світлодіодна |
| Інше | |
| Матеріал корпусу | метал |
| Охолодження | активне (вентилятор) |
| Розміри (ДхШхВ) | 150x90x60 мм |
| Вага | 0.6 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 400 ₴

