Описание товара
Магазин 7к Автозапчастини пропонує широкий асортимент перетворювачів напруги за найнижчими цінами в місті.
Тел менеджера:380992851319
| Виробник | Elegant |
| Потужність | 500W / 1000W |
| Вхідна напруга | 12 V |
| Частота сигналу | 50 Hz +/- 2Hz |
| Вихідна напруга | 220 V |
| Кількість USB-портів | 1 (5V, 2.1A) |
| Кількість вихідних розеток | 1 |
| Тип підключення | клеми |
| Форма вихідного сигналу | ступінчаста апроксимація синусоїди |
| Габарити | 280*130*60 мм |
| ККД | 90% |
| Країна-виробник товару | Польща |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Purflux |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴


Отправка с 27 апреля 2026