п-кт. Лушпи 8, колишній. "Хамелеон", Суми, Україна
+380 (50) 047-29-75
+380 (68) 880-73-76
Опис товару
| Тип пристрою: | MP5 ресивер (мультимедійний) |
| Типорозмір: | 2DIN |
| Операційна система: | Android 7,1 |
| Процесор: | Чотирьохядерний Allwinner T3L, архітектура ARM Сortex A7, тактова частота 1.2GHz |
| Пам'ять, оперативна/постійна: | 2Гб/16Гб |
| Розмір екрану: | 7 дюймів |
| Сенсорний екран: | Ємнісний |
| Роздільна здатність екрану, пікселі: | 1024 х 600 |
| Тип екрану: | IPS |
| Максимальна потужність: | 4 х 50 Вт |
| Кількість динаміків, що підключаються: | 4 (квадро режим) |
| Передня панель: | Не знімна |
| Тип кнопок керування: | Механічні, гучність - енкодер, що обертається. |
| DSP процесор: | Ні |
| Модуль GPS навігації: | Є |
| Слот для SIM-карток: | Ні |
| WIFI: | Є |
| Bluetooth: | Є |
| Зовнішній мікрофон: | Ні |
| USB: | Фронтальний + 2 тильні |
| USB порт для заряджання телефону: | Ні |
| Слот для картки пам'яті: | MicroSD |
| Пульт ДК: | Ні |
| Відеовхід: | 1 вхід, RCA |
| Вхід камери заднього виду: | Є + програмовані лінії для паркування (підтримуються тільки аналогові камери) |
| Вхід передньої камери: | Є |
| Аудіовхід: | MiniJack 3.5мм + RCA |
| Відеовихід: | 1 вихід, RCA |
| Управління відеовиходом: | Завжди працює |
| Лінійні виходи: | Стерео вихід, RCA + RCA вихід на сабвуфер |
| Лінійний вихід на сабвуфер: | 1 вихід, RCA |
| Управління сабвуфером: | Ні |
| Дублювання екрану смартфона: | Є (CarbitLink-EasyConnection) |
| Підтримка кнопок на кермі: | Резивне управління по 2м лініям |
| Колір підсвічування кнопок (екрана): | Білий |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 12В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Mp3 |
| Операційна система | Android |
| Виробник | WHITE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 930 ₴


Відправка з 05 квітня 2026