Описание товара
| Тип: | Коаксиальна, 4-х смугова |
| Розмір: | Диаметр 130 мм (5.25 дюйми) |
| Потужність: | 100 Вт |
| Чутливість: | 88 дБ/Вт/м |
| Діапазон відтворюваних частот: | 80 - 20 000 Гц |
| Матеріал дифузора: | НЧ - поліпропілен інжекційного лиття, ВЧ - майлар |
| Діаметр звукової котушки: | 20 мм |
| Тип кошика: | Штампована |
| Опір: | 4 Ом |
| Посадочна глибина: | 50 мм |
| Комплектація: | 2 динаміка, сітки, дроти, кріплення |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shuttle |
Информация для заказа
- Цена: 961 ₴


Отправка с 29 апреля 2026