Описание товара
| Тип: | Коаксиальна, 4-х смугова |
| Розмір: | Диаметр 165 мм (6.5 дюйми) |
| Потужність: | 120 Вт |
| Чутливість: | 89 дБ/Вт/м |
| Діапазон відтворюваних частот: | 65 - 20 000 Гц |
| Матеріал дифузора: | НЧ - поліпропілен інжекційного лиття, ВЧ - майлар |
| Діаметр звукової котушки: | 25 мм |
| Тип кошика: | Штампована |
| Опір: | 4 Ом |
| Посадочна глибина: | 53 мм |
| Комплектація: | 2 динаміка, сітки, дроти, кріплення |
Информация для заказа
- Цена: 1 143 ₴


Отправка с 29 апреля 2026