Описание товара
| Тип: | 2-х компонентна |
| Розмір: | Диаметр 130 мм (5.25 дюйми) |
| Потужність: | 135 Вт |
| Чутливість: | 89 дБ/Вт/м |
| Діапазон відтворюваних частот: | 70 - 21 000 Гц |
| Матеріал дифузора: | НЧ - поліпропілен інжекційного лиття, ВЧ - PEI |
| Діаметр звукової котушки: | 25 мм |
| Тип кошика: | Штампована |
| Опір: | 4 Ом |
| Посадочна глибина: | 56 мм |
| Комплектація: | 2 НЧ динаміка, 2 ВЧ динаміка, сітки, дроти, кріплення, 2 кросовера |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴


Отправка с 29 апреля 2026