Описание товара
| Тип: | Коаксиальна, 4-х смугова |
| Розмір: | Овал 150 мм х 230 мм (6 х 9 дюйми) |
| Потужність: | 240 Вт |
| Чутливість: | 91 дБ/Вт/м |
| Діапазон відтворюваних частот: | 45 - 20 000 Гц |
| Матеріал дифузора: | НЧ - композитне скловолокно, ВЧ - майлар |
| Діаметр звукової котушки: | 35 мм |
| Тип кошика: | Лита з алюмінію |
| Опір: | 4 Ом |
| Посадочна глибина: | 90 мм |
| Комплектація: | 2 динаміка, сітки, дроти, кріплення |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shuttle |
Информация для заказа
- Цена: 3 250 ₴


Отправка с 29 апреля 2026