Описание товара
| Тип: | Коаксиальна, 2-х смугова |
| Розмір: | Диаметр 130 мм (5.25 дюйми) |
| Потужність: | 120 Вт |
| Чутливість: | 89 дБ/Вт/м |
| Діапазон відтворюваних частот: | 70 - 20 000 Гц |
| Матеріал дифузора: | НЧ - композитне скловолокно, ВЧ - майлар |
| Діаметр звукової котушки: | 25 мм |
| Тип кошика: | Лита з алюмінію |
| Опір: | 4 Ом |
| Посадочна глибина: | 51 мм |
| Комплектація: | 2 динаміка, сітки, дроти, кріплення |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shuttle |
Информация для заказа
- Цена: 1 245 ₴


Отправка с 29 апреля 2026