
Акустична система серії SHUTTLE SKYLOR Competition CMP-6925
- Под заказ
- Код: 56503
Отправка с 29 апреля 20261 790 ₴
+380 (50) 047-29-75
Менеджер Сайта
- +380 (68) 880-73-76Менеджер Сайта
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
| Тип: | Коаксиальна, 5-ти смугова |
| Розмір: | Овал 153 мм х 221 мм (6 х 9 дюйми) |
| Потужність: | 180 Вт |
| Чутливість: | 90 дБ/Вт/м |
| Діапазон відтворюваних частот: | 45 - 20 000 Гц |
| Матеріал дифузора: | НЧ - поліпропілен інжекційного лиття, ВЧ - PEI |
| Діаметр звукової котушки: | 25 мм |
| Тип кошика: | Штампована |
| Опір: | 4 Ом |
| Посадочна глибина: | 75,40 мм |
| Комплектація: | 2 динаміка, сітки, дроти, кріплення |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shuttle |
Информация для заказа
- Цена: 1 790 ₴

