Описание товара
| Вага | 0,95 кг |
| Висота | 47 мм |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Довжина | 185 мм |
| Ефективний струм заряджання | 3,5 А |
| Ємність акумулятора | 120 А·год |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Ширина | 81 мм |
Зарядний пристрій C1 для стартерних акумуляторів пасажирських автомобілів 12 В дозволяє оптимізувати рівень заряду акумулятора і пропонує простий та ефективний процес заряджання.
- Один режим роботи: просте використання зарядного пристрою
- Можливість регулювати роботу акумулятора, підтримуючи певний рівень заряду, продовжує термін служби акумулятора
- Функція «крапельного» підзаряджання для технічного обслуговування виготовлених за технологією EFB високоякісних свинцево-кислотних акумуляторів та акумуляторів для транспортних засобів з системою старт/стоп при мінімальній напрузі 4,5 В забезпечує універсальність для різних типів акумуляторів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 777 ₴


Отправка с 28 апреля 2026