Описание товара
BO 018999903M
Характеристики
| Вага | 0,95 кг |
| Висота | 55 мм |
| Вхідна напруга | 14,7 В |
| Довжина | 185 мм |
| Ефективний струм заряджання | 3,8 А |
| Ємність акумулятора | 120 А·год |
| Тип | Зарядний пристрій |
|
Зарядний пристрій C3 для стартерних акумуляторів пасажирських автомобілів 12 В і стартерних акумуляторів двоколісних транспортних засобів 6 В і 12 В автоматично визначає тип свинцево-кислотної батареї та правильний рівень заряду, а також пропонує зручне та ефективне заряджання акумулятора.
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴



Отправка с 28 апреля 2026