Описание товара
Характеристики
| В’язкість гальмівної рідини за температури -40 °C [мм?/с] | 1500 мм?/с |
| Висота | 247 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Колір | жовтий |
| Місткість | 5 л |
| Об'єм | 5 |
| Специфікація за DOT | DOT 4 |
| Темп. кипіння гальмівної рідини на момент постачання | 230 °C |
| Температура кипіння зволоженої гальмівної рідини | 155 °C |
| Тип | DOT 4 |
| Тип паковання | Каністра |
| Ширина | 165 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 622 ₴


Отправка с 01 мая 2026