Описание товара
| Акумулятор | Оксид літія-кобальта (LiCoO2) |
| Ємність акумулятора (повне заряджання) | 13 А·год |
| Захист від короткого замикання | так |
| Захист від неправильної полярності | так |
| Захист від перегріву | так |
| Індикатор | із заднім підсвічуванням |
| Мережева напруга (AC) | 12 В В |
| Піковий струм (12 В) | 600 А |
| Пусковий струм (12 В) | 300 А |
| Робоча температура від | -20 °C |
| Робоча температура до | 40 °C |
| Тип | Автономний пусковий пристрій |
| Час заряджання | 3 год |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ams-OSRAM |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 6 237 ₴




Отправка с 28 апреля 2026