
Диск переднього гальма Лачетті 1.6/1.8 Metelli (вентильований) комплект 2 штуки
- Под заказ
- Код: 28684
Отправка с 02 мая 20262 970 ₴
+380 (50) 047-29-75
Менеджер Сайта
- +380 (68) 880-73-76Менеджер Сайта
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Виробник
METELLI (Італія)
Каталожний номер
23-0719
Сторона встановлення
Передні
Тип гальмівного диска
вентильований
Товщина гальмівного диску (мм)
24
Діаметр [мм]
256
Фаска 2 [мм]
60
Кількість отворів
4
Висота [мм]
47
Мінімальна товщина [мм]
21
Перевірочне значення
ECE R90 APPROVED
Виконує норми ЄЕК
Approved
Зовнішній діаметр [мм]
256
Каталожний номер
23-0719
Сторона встановлення
Передні
Тип гальмівного диска
вентильований
Товщина гальмівного диску (мм)
24
Діаметр [мм]
256
Фаска 2 [мм]
60
Кількість отворів
4
Висота [мм]
47
Мінімальна товщина [мм]
21
Перевірочне значення
ECE R90 APPROVED
Виконує норми ЄЕК
Approved
Зовнішній діаметр [мм]
256Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HI-Q |
| Кросс-номери | Metelli 230719 |
| Высота | 47.4 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 60 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 24 мм |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Rezzo, Lacetti, Evanda, Nubira, Epica |
Информация для заказа
- Цена: 2 970 ₴

