Описание товара
Характеристики
| Відстань між електродами | 0,9 мм |
| Довжина нарізі | 19 мм |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Момент затягування | 28 Н·м |
| Розмір нарізі | M 14 x 1,25 |
| Траєкторія іскрового розряду | 3 мм |
| Ширина зіва ключа | 16 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Mitsubishi, Honda, Hyundai, УАЗ, Москвич, ЛуАЗ, ЗАЗ, ВАЗ, Богдан, Chery, Chevrolet, Citroen, АЗЛК, Daewoo, Volkswagen, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Geely, Renault, Peugeot, Nissan |
| Тип свечи | Одноэлектродная |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | BO 0242235666 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | Bluebird, Bora, Boxer, Brava, Bravo, Ducato, Duster, XJ, BX, C-Class, Xsara, Grand Cherokee, ES, Escort, Espace, 960, Zeta, ZX, Calibra, Voyager / Grand Voyager, V-Class, Felicia, Forester, Frontera, G-Class, Golf, GT, Space Wagon, Fiorino, Vectra, 156 , 33, 100, Jimny, 106, Jumper, Kadett, Kangoo, 124, Korando, L200, Laguna, Lantra, Legacy, Leganza, Logan, 19, 206, 145 , 146 , Hunter, 155 , Megane, Spider, Meriva, Micra, Musso, Neon, S Coupe, Virage, Nubira, 306, Omega, XJSC, Palio, M6, Passat, Partner, Pathfinder, V90, Polonez, Prelude, Primera, X-90, Probe, Punto, 400, 405, 406, Tigra , Trans Sport, Rapid, Zafira , S-Class, Xantia, XM, 100 / Metro, 100NX, Safrane, Scenic, Scorpio, Sephia, Shuma, 605, Sierra, e, Sirion, 626, Sharan, Sonata, Sprinter, SL, Stratus, Sunny, Swift, 850, Tempra, 9000, A-Class, Tipo, Toledo, Transporter, Accent, Clarus, Clio, Ulysse, Uno, Combo, Almera, Astra, Vanette, Corolla, Corsa, Coupe, Aveo, Vitara, Vito, Cruze, Baleno, Berlingo |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴/комплект


Отправка с 30 апреля 2026