Описание товара
Характеристики
| Відстань між електродами | 1,1 мм |
| Довжина нарізі | 19 мм |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Момент затягування | 28 Н·м |
| Розмір нарізі | M 14 x 1,25 |
| Траєкторія іскрового розряду | 3 мм |
| Ширина зіва ключа | 16 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Mitsubishi, Honda, Hyundai, УАЗ, Москвич, ЛуАЗ, ЗАЗ, ВАЗ, Богдан, Chery, Chevrolet, Citroen, АЗЛК, Daewoo, Volkswagen, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Geely, Renault, Peugeot, Nissan |
| Тип свечи | Одноэлектродная |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | BO 0242235667 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | Bluebird, Escort, Persona 400, Espero, Impian, Camry, Carisma, Fiesta, Charade, City, Wagon R, Feroza, Gran Move, Prairie, MX-3, Monterey, Galant, Gemini, Grand Vitara, Delica, Vivio, Pajero Pinin, Space Wagon, Space Runner, Ignis, Impreza, 2111, Granta, Priora, 112, Jazz, Jimny, 110, L 300, Vesta, XRAY, L200, Lacetti, L400, Lancer, Legacy, Legend, 111, Xedos, Matrix, Maxima, 2110, Micra, MX-5, MX-6, Navara, Neon, Nexia, Retona, 3, Nubira, Orion, Pathfinder, 323, Prelude, Primera, 400, Persona 300, Pick Up, Rezzo, Rio, 100NX, Sephia, Shuma, Sierra, e, 626, Space Star, Sportage, 300ZX, Sunny, Swift, 9-3, 9-5, 9000, Terrano, QX4, 2310, Accent, Trooper, Accord, Civic, Clarus, Colt, Applause, Almera, Corolla, Coupe, Vitara, Cruze, Hijet, Rex, Baleno |
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴/комплект



Отправка с 30 апреля 2026