Описание товара
Продаж акумуляторів в місті Суми, відправка службами доставки в інші регіони не здійснюється.
Ємність:60 ah
Пусковий струм: 600
Технологія:Свинцево-кислотний
Тип корпусу:Європа
Держава виробник:Словенія
Полярність:R+
Габарити і вагаГабарити :(ДхШхВ):242×175×190 мм
Вага:15 кг
Магазин 7к Автозапчастини пропонує широкий асортимент акумуляторів за найнижчими цінами в місті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 60 А·ч |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Полярность | "1" (+ слева) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Ширина | 174 мм |
| Высота | 190 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 440 ₴


