Описание товара
Продаж акумуляторів в місті Суми, відправка службами доставки в інші регіони не здійснюється.
ХАРАКТЕРИСТИКИ АКБ
Ємність:78
Пусковий струм:750
Полярність:R+
Країна-виробник:Україна
Тип корпусу:Європа
Розміри: (мм)278x175x190
Тип клеми:стандарт
Технологія:EFB Start&Stop
Магазин 7к Автозапчастини пропонує широкий асортимент акумуляторів за найнижчими цінами в місті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Емкость аккумулятора | 78 А·ч |
| Пусковой ток | 750 А |
| Производитель | Мегатекс |
| Длина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 190 мм |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 230 ₴


