Описание товара
Продаж акумуляторів в місті Суми, відправка службами доставки в інші регіони не здійснюється.
Також приймаємо старі АКБА
- ВиробникForse
- Країна виробникУкраїна
- Розміри:207x175x190
- Вага:12.8
- Напруга, В12
- Ємність, Ah50
- Пусковий струм, A480
- ПолярністьЛівий плюс
- Тип корпусуЄвропа
- ТехнологіяCa
- ВиконанняМалообслуговуваний
- Гарантія2
Чому варто звернути увагу на акумулятор Forse 50Ah 480
Автомобільний акумулятор Forse 50Ah 480 належить до розряду потужних акумуляторів преміальної лінійки. Його переваги оцінили не тільки власники, але й виробники транспортних засобів. Цей акумулятор легко запустить двигун, за будь-яких погодних умов, а також забезпечить безперебійне живлення внутрішніх приладів та систем автомобіля. Батарея випущена у Європейському корпусі, має полярність L+(лівий).
- Підвищена міцність електродів
- Технологія Сa/Ca
- Вбудована система від займання
- Захист від саморозряду
- Використана інноваційна технологія, завдяки якій батарея використовує мінімальну витрату води
- Ціна акумулятора Forse(Форсе)50 є однією з переваг
- Можна контролювати рівень електроліту завдяки доступу до банків
-
Магазин 7к Автозапчастини пропонує широкий асортимент акумуляторів за найнижчими цінами в місті.
-
Магазин знаходиться за адресою, проспект Лушпи 8
Тел:380992851319
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 50 А·ч |
| Пусковой ток | 480 А |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Полярность | "1" (+ слева) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Производитель | Мегатекс |
| Длина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 190 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Совместимость с: | Ланос 1.4, 1102, 1103, таврия, Chevrolet Aveo Sedan (T200) 2003-2008, Chevrolet Aveo Hatchback (T200) 2003-2008, Chevrolet Aveo Hatchback III (T300) 2011-, Chevrolet Aveo Sedan III (T300) 2011-, Daewoo Sens, Daewoo KALOS (KLAS) 2002-, Daewoo KALOS Sedan (KLAS) 2002-2004, Daewoo LANOS Sedan (KLAT) 1997-, Daewoo NEXIA (KLETN) 1995-1997 |
| Совместимость | Daewoo KALOS (KLAS) 2002-, Daewoo NEXIA (KLETN) 1995-1997, Daewoo KALOS Sedan (KLAS) 2002-2004, Daewoo LANOS Sedan (KLAT) 1997- |
Информация для заказа
- Цена: 1 990 ₴


