Описание товара
Продаж акумуляторів в місті Суми, відправка службами доставки в інші регіони не здійснюється.
Стислі характеристики
Країна виробник -Україна
Тип корпусу -Європейський
Полярність -Зворотня [- +]
Пусковий струм, А -600
Довжина, мм. -242
Ширина, мм. -175
Висота, мм. -175
Ємність, Ah -60
Бренд -Vega
Вага, кг. -15.2
Виконання -Обслуговуємий
Напруга, В -12
Нижнє кріплення -Присутнє
Призначення -Легкові авто
Технологія акумулятора -Са/Са
Тип акумулятора -Стартерний
Стан -Новий
Магазин 7к Автозапчастини пропонує широкий асортимент акумуляторів за найнижчими цінами в місті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 60 А·ч |
| Пусковой ток | 620 А |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Длина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 175 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Состояние | Б/У |
| Производитель | Vega |
| Пользовательские характеристики | |
| Совместимость с: | Daewoo LEGANZA (KLAV) 1997-2004, ЗАЗ Chance 2009-, ЗАЗ Sens 2002-, Daewoo ESPERO (KLEJ) 1991-1999, Daewoo NEXIA Sedan (KLETN) 1995-2001, Daewoo LANOS (KLAT) 1997- |
Информация для заказа
- Цена: 2 350 ₴


