Описание товара
Продаж акумуляторів в місті Суми, відправка службами доставки в інші регіони не здійснюється.
Акумулятори VEGA це:
- висока тривалість терміну експлуатації;
- стійкість до підвищеної вібрації;
- стійкість до температурних коливань (+40…. -50 градусів);
- обслуговні ємності, які дадуть змогу педантичним водіям тримати «руку на пульсі»;
- реальні високі пускові струми (на 30% вищі, ніж у стандартного АКБ);
Магазин 7к Автозапчастини пропонує широкий асортимент акумуляторів за найнижчими цінами в місті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 60 А·ч |
| Пусковой ток | 480 А |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "1" (+ слева) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Производитель | Мегатекс |
| Длина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 190 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴


