Описание товара
Магазин 7к Автозапчастини пропонує широкий асортимент акумуляторів за найнижчими цінами в місті.
| Серія | Premium |
| Модель | 6 CT-100-L |
| Артикул | V100085113 |
| Тип ? | Свинцево-кислотний авто акумулятор |
| Призначення | Акумулятори для легкових автомобілів |
| Напруга | 12В |
| Ступінь обслуговуваності | обслуговувані |
| Тип кріплення | кріплення (B13) |
| Ємність, (Агод) ? | Акумулятор 100 ампер |
| Клеми ? | товсті (стандарт) |
| Плюсова клема ? | ліворуч |
| Пусковий струм ? | 850 А |
| Виконання корпуса ? | Європа |
| Днищеве кріплення ? | є |
| Розміри | |
| Довжина | 352 мм |
| Ширина | 175 мм |
|
Висота 190 мм Магазин знаходиться за адресою, проспект Лушпи 8 |
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Пусковой ток | 850 А |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Производитель | Premium |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 950 ₴


