Описание товара
Продаж акумуляторів в місті Суми, відправка службами доставки в інші регіони не здійснюється.
Також приймаємо старі АКБА
| Ємність, Ah | 60Ah | ||
| Пусковий струм | 600A | ||
| Полярність | Права | ||
| Товщина клем | Євро | ||
| Формат корпусу | Євро | ||
| Країна виробник | Україна | ||
| Технологія | Звичайна (Ca) | ||
| Довжина, мм | 242 | ||
| Ширина, мм | 175 | ||
| Висота, мм | 175 | ||
|
|||
Акумулятор Force
Акумулятори Форсе відрізняються своєю потужністю та збільшеними пусковими струмами. Можуть застосовуватися як у іноземних марках авто, так і у вітчизняних. Особливо добре справляються з завданням в автомобілях з повішеним електроспоживанням на підігрів салону, роботу навігатора та іншого додаткового обладнання, встановленого користувачем.
Акумулятор Force та його особливості.
У плані конструкції, то АКБ даного виробника мають такі особливості:
- В основі їхньої роботи лежить кальцієва технологія;
- Кількість електродів на 25% більша, ніж у акумуляторних батарей стандартної конструкції;
- Канали для газовідведення знаходяться у 2-х пробках по центру;
- Канали газовідвідні оснащені спеціальними фільтрами-пламегасними, що в рази зменшує ймовірність виникнення спалаху.
Функціональні дані виробу відрізняються від аналогів такими параметрами:
- Великий пусковий струм вдалося отримати завдяки збільшенню кількості електродів та використання спеціальних добавок;
- Гарна переносимість глибокого розряду. Ці АКБ для автомобілів швидко відновлюються після повного розряду без погіршення електротехнічних характеристик;
- Додаткова потужність дозволяє забезпечувати безперебійну роботу агрегату навіть за умов низьких температур.
- Збільшена міцність електродів значно подовжує час функціонування акумулятора. Для отримання даного ефекту виробник активну масу додає полімерні армуючі речовини, а самі електрода обробляються парою. У результаті виходить міцний каркас, який надійно прикріплений до свинцевої решітки.
- Невелика витрата води.
- Зручність в експлуатації та обслуговуванні. Є вільний доступ до банків, що дозволяє максимально подовжити термін роботи за рахунок своєчасної їхньої діагностики та заміни.
-
Магазин 7к Автозапчастини пропонує широкий асортимент акумуляторів за найнижчими цінами в місті.
Магазин знаходиться за адресою, проспект Лушпи 8
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Емкость аккумулятора | 60 А·ч |
| Пусковой ток | 600 А |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Производитель | Мегатекс |
| Длина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 175 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Серия | 2101 1970-1988 |
Информация для заказа
- Цена: 2 700 ₴


