п-кт. Лушпи 8, колишній. "Хамелеон", Суми, Україна
+380 (50) 047-29-75
+380 (68) 880-73-76

Диск переднього гальма 2110, 2112, 1117-1119 FERODO комплект 2 шт. 13" 239 мм.
- Під замовлення
- Код: 91738
Відправка з 14 травня 20262 110 ₴
+380 (50) 047-29-75
Менеджер сайту
- +380 (68) 880-73-76Менеджер сайту
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
| Код товару | 91738 |
| Каталожний номер | 2110-3501070 |
| Заводський номер | FE DDF1142 |
| Виробник | FERODO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Ferodo DDF1142 |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 42.6 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | Granta, Priora, 112, 110, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 110 ₴

