
Акумулятор Daewoo Matiz Део Матиз BOSCH (бош) 40 А·год BO 0092S40180
- Під замовлення
Відправка з 26 травня 20262 614 ₴
- +380 (68) 880-73-76Менеджер сайту
Акумулятор Daewoo Matiz Део Деу Део Деу Матіз BOSCH (бош) 40 А·год
Так само приймаємо старі АКБ
Акумулятор на
CHEVROLET MATIZ (M200, M250), SPARK,
DAEWOO KONDOR (KLAV), KORANDO (KJ), KORANDO Cabrio (KJ), MATIZ (KLYA), ORION универсал (KLAJ), TICO (KLY3),
DAIHATSU CHARADE (L2_), COPEN, CUORE III (L201), CUORE IV (L501), CUORE V (L5), CUORE VI (L7_), CUORE VII (L251), CUORE VIII, HIJET c бортовою платформою/ходова частина, HIJET автобус, HIJET-штанчик (SJITS), MATERI (4_M), MOVOVE (L6, L9), SIRION (M1), SIRION (M3_), TERIOS (J2_), TREVIS, YRV (M2),
DODGE ATOS,
HONDA CIVIC VIII седан (FD, FA), INSIGHT (ZE_), JAZZ II (GD), JAZZ III (GE),
HYUNDAI ATOS (MX), ATOS PRIME (MX), i10 (PA),
KIA PICANTO (BA), PICANTO (TA),
LADA OKA (1111),
MORGAN PLUS EIGHT,
NISSAN MICRA IV (K13), PIXO (UA0),
SUBARU REX II, VIVIO,
SUZUKI ALTO, ALTO (HA11), ALTO (HA12, HA23), ALTO (HA24), ALTO (HA25, HA35), ALTO (SS80), WAGON R, WAGON R+ (EM), WAGON R+ (MM), X-90 (EL),
TOYOTA AURIS (NZE18_, ZRE18_), AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_), COROLLA седан (_E12J_, _E12T_), HILUX I пікап (LN3_, RNPS13_, LN4_, RN3_), HILUX пікап (RN1_), PRISE (NH11), YAR (NH13, NPS13, NCP13_, NP13),
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Пусковий струм | 330 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 187 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 227 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | 0092S40180 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Chevrolet MATIZ (M200 M250) 2005-, Daewoo MATIZ (KLYA) 1998-, Suzuki ALTO III (EF) 1994-2002, Suzuki ALTO V (GF) 2009-, Nissan MICRA C+C (K12) 2005-, Nissan MICRA I (K10) 1982-1992, Nissan MICRA II (K11) 1992-2003, Nissan MICRA III (K12) 2003-2010, Nissan MICRA IV (K13) 2010- |
- Ціна: 2 614 ₴

